تماس با ما

ایمیل

pooyeshdiecast@yahoo.com

ساعات کاری

شنبه تا پنج شنبه 8 الی 20

کاربرد دایکاست در صنایع روشنایی

صنایع روشنایی, امروزه با توجه به وجود انواع روش ریخته‌ گری و در نظر گرفتن مزایایی که روش ریخته گری دایکاست به دنبال دارد، در بسیاری از صنایع به خصوص صنایع روشنایی، از این روش به وفور استفاده می‌شود.

همین امر باعث شده تا تولید به روش دایکاست در صنایع روشنایی هر روز بیشتر شود. برخی از اصلی‌ترین کاربردهای روش تولید قطعات دایکاست به شرح زیر هستند:

 کم کردن ضخامت بدنه

در تولید قطعات روشنایی به‌ وسیله روش ریخته گری دایکاست، می‌توان ضخامت بدنه محصولات را تا حد چشمگیری کاهش داد. این موضوع در تولید انواع چراغ‌ها و محصولات روشنایی مانند چراغ خیابانی ال ای دی و وال واشر ال ای دی کاملا صدق می‌کند.

با کاهش ضخامت بدنه محصولات، وزن آن‌ها نیز کاهش پیدا کرده و در نتیجه تولید محصولات بهینه می‌شود.

صنایع روشنایی

یکپارچگی سطح ریخته گری

از آنجایی که روش ریخته گری دایکاست با فشار و سرعت بالا انجام می‌شود، هیچ‌گونه خللی در محصول نهایی به وجود نمی‌آید و در نتیجه طول عمر محصول نیز افزایش پیدا می‌کند. به همین دلیل است که قیمت وال واشر ال ای دی که با استفاده از این روش ساخته شده، قدری بالاتر از محصولات مشابه است.

 تولید محصول در تیراژ بالا

بدیهی است که در هر صنعتی، تولید محصولات در تیراژ بالا و میلیونی اهمیت بسیار زیادی داشته و صنایع تولید محصولات روشنایی نیز از این قائله مستثنا نیست.

با بهره‌ گیری از تولید به روش دایکاست در صنایع روشنایی می‌توان به تولید محصولات باکیفیت و یکسانی در تعداد بالا پرداخت.

افزایش مقاومت در برابر خوردگی و پوسیدگی

همانطور که اشاره کردیم در روش ریخته گری دایکاست فرآیند تزریق در فشار و سرعت بالا انجام می‌شود.

به همین دلیل هیچگونه منفذی بر روی بدنه ایجاد نشده و به صورت کاملا صاف و یکدست باقی می‌ماند. در نتیجه پس از پوشش رنگ الکترواستاتیک، مقاومت محصول در برابر خوردگی و پوسیدگی بسیار افزایش پیدا می‌کند.

 ظرافت بالای محصولات

در تولید انواع محصولات روشنایی به روش تولید قطعات دایکاست ظرافت نقش مهمی دارد که باید به آن توجه شود.

بدنه ظریف محصولات باعث کیفیت هرچه بیشتر آن‌ها شده و توجه کاربران را به خود جلب می‌کند. ریخته‌ گری به روش دایکاست در این زمینه باعث می‌شود که بتوانید چراغ‌ها و محصولات روشنایی باکیفیت‌تر و ظریف‌تری را تولید کنید که از مقاومت بالایی نیز برخوردار هستند.

برای مثال انواع چراغ خطی که می‌توانند در دکوراسیون مورد استفاده قرار بگیرند، به لطف استفاده از همین روش کیفیت بالایی دارند.

مزایای تولید به روش دایکاست در صنایع روشنایی

امکان تولید اشکال پیچیده
امکان افزایش نرخ تولید
صرفه‌ جویی در هزینه تولید
عدم نیاز به عملیات ماشین‌ کاری و پرداخت برای قطعات تولید شده
کاهش ضخامت بدنه

تماس: 09394747284

اینستاگرام: pooyeshdiecast

واتساپ: 989394747284

حجره اینترنتی: پویش دایکاست

ساعت کاری: ۸ الی ۱۸

آدرس: تهران، بعد از پلیس راه شریف آباد، شهرک صنعتی عباس آباد، بلوار ابن سینا، خیابان خیام، خیابان جامی جنوبی، پلاک ۸۸۲، شرکت صنعتی آتیران،

مدیریت: سیاوش کرمی


کارخانه قالب سازی و ریخته گری در تهران , کارخانه قالب سازی در تهران , کارخانه ریخته گری در تهران , قالب سازی در تهران , ریخته گری در تهران , دایکاست کاری در تهران , قالب سازی صنعتی در تهران , ریخته گری چیست , ریخته گری آلومینیوم , ریخته گری آلومینیوم در تهران , ریخته گری تهران , دایکاست تهران , دایکست تهران , قالب سازی تهران , قالب ریخته گری چیست , ریخته گری دایکاست , ریخته گری دایکاست تهران , کارگاه ریخته گری در تهران , ریخته گری فولاد , ریخته گری فلزات , انواع روش های ریخته گری pdf , آدرس کارخانه ریخته گری تهران , کار ریخته گری در تهران , صنایع ریخته گری تهران کجاست , لیست شرکت های ریخته گری تهران , بازار ریخته گری تهران , قیمت ریخته گری چدن در تهران , قیمت ریخته گری آلومینیوم , قیمت ریخته گری آلومینیوم در تهران
مشاوره رایگان